Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Diakonie sboru

Diakonie sboru

Aktuální informace:
-sbírka potravin a potřeb pro uprchlíky z Ukrajiny
-Adventní jarmark
-výroba vánočních přáníček pro seniory
-Andělský strom

-stále probíhá sbírka trvanlivých potravin a potřeb pro pomoc uprchlíkům z Ukrajiny. Aktuální seznam potřeb je na nástěnce v Eladě. Potraviny a potřeby můžete ukládat do kartonových krabic ve vestibulu.  Bližší informace u Lenky Pátkové

-Adventní jarmark proběhl 4.12.2022. Část výtěžku z prodeje výrobků a dárků bude věnována ve spolupráci s Hospicem Setkání jedné mamince a její dceři, kterým zemřel manžel a tatínek. Obě ho společně doprovázely. Druhou část výtěžku věnujeme tak jako před rokem Aničce Hanušové. Děkujeme všem, kdo jste se na organizaci a průběhu jarmarku podíleli.

-vánočních přáníček pro seniory z našeho sboru a seniory z Domova F.A. Skuherského v Opočně máme již dostatek. Děkujeme všem dětem  a dospělým za pomoc při výrobě.

-projekt Andělský strom - jedná se o sbírku vánočních dárků pro děti vězněných rodičů. Sbírka je aktuálně v plném proudu. Koordinátorkou v našem sboru je Lenka Pátková. Přispět na nákup dárku můžete buďto hotovostí, nebo si na "Andělském stromě" ve vestibulu vyberte kartičku s přáním dítěte. Zakoupený dárek poté předejte Lence Pátkové.