Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s používáním cookies.

O nás

Církev bratrská v Bystrém

Jsme společenstvím lidí zahrnující všechny generace, rodiny i jednotlivce, věřící lidi i lidi hledající. Jsme lidé kteří pomoc hledají i nabízejí. Chceme být blízko sobě. Když přišli za Ježíšem, aby se ho zeptali, co je v životě nejdůležitější, odpověděl jim: "Miluj Boha a bližního svého, nad to nic není" Tato slova chceme žít a naplňovat.


více

Centrum ELADA

Moderní víceúčelové zařízení Církve bratrské v Bystrém. Centrum našeho sborového života. Budova, kterou nepřehlédnete, je dominantou krásné vesnice v Orlických horách. Konají se zde pravidelné bohoslužby, kluby, setkání, svatby, pohřby, výstavy, promítání, koncerty. Součástí budovy je také moderní Mateřská školka Trivium, patřící pod základní školu v Dobřanech. Že se nedějí zázraky? Přijďte se přesvědčit sami. Celá budova je postavena pouze z darů lidí, nikoliv přispěním z jakýchkoli fondů. Radujeme se a jsme vděčni Bohu za to, co nám dal.

více

Pomáháme

Praktická pomoc lidem kolem nás je pro nás velmi důležitá. Nežijeme jen sami pro sebe. Máme za sebou několik konkrétních projektů. Z těch největších můžeme povědět o pomoci vybudování zázemí pro sirotky v africké Keni v blízkosti velikého slumu. Pomohli jsme jim k získání soběstačnosti. Velikou radost máme též z finanční podpory domácího hospice Setkání, který působí v rychnovském regionu. Je to privilegium účastnit se této služby pomoci lidem v závěru jejich života.

více

Fotogalerie z akcí

Facebook