Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

PODZIMNÍ KULTURNÍ NADÍLKA

PODZIMNÍ KULTURNÍ NADÍLKA

22.9. - IVAN KRÁL A JAN PONOCNÝ DUO - CZECH TOUR 2018
19.10. - PAUL BATTO A ONDRA KŘÍŽ DUO
17.11. - NORTH MISSISSIPPI BLUES PROJECT - FEAT. RL BOYCE, KENNY BROWN, AND ROBERT KIMBROUGH (USA)

22.9. IVAN KRÁL A JAN PONOCNÝ DUO

sobota 22. září 19.00 hodin

Hudebník Ivan Král, jeden z mála českých umělců, který dosáhl na světovou slávu. Držitel Grammy Award hrál s legendami, jako jsou Blondie, Patti Smith, Iggy Pop nebo John Cale.

19.10. PAUL BATTO A ONDRA KŘÍŽ DUO

pátek 19. října 19.00 hodin

Paul Batto, světoběžník a jazz-bluesový zpěvák, skladatel a kytarista vystupuje v ČR za doprovodu klavíristy Ondry Kříže se sbírkou tradiční nadčasové klasiky – především blues, gospelu a spirituálu. Autentická interpretace, svérázné pojetí, velký zážitek!

 

17.11. NORTH MISSISSIPPI BLUES PROJECT 
FEAT. RL BOYCE, KENNY BROWN, AND ROBERT KIMBROUGH (USA)

sobota 17. listopadu 19.00 hodin

North Mississippi Blues Project feat. RL Boyce, Kenny Brown, and Robert Kimbrough, formace složená ze tří hudebníků, pocházejících z poslední americké oblasti, kde ještě blues žije v původním autentickém a syrovém stylu. RL Boyce letos nominován na Grammy i na Blues Music Awards, Kenny Brown místní kytarová hvězda, hrál se všemi dnes už nežijícími klasiky této oblasti v čele s RL Burnsidem, a Robert Kimbrough je syn legendárního Juniora Kimbrougha. 

další info viz. facebook ELADA Bystré

Předprodej vstupenek dle informace na plakátech a vždy v Dobrušce kavárna JINÝ KAFE a Novém Městě n/M Café CHEErS…, dále e-mail: david.fel@seznam.cz a tel. 730 181 011.

Facebook